Uitslagen hoofdtoernooi zondag 9 september

Finale

Joris Maas Rene van Rijsbergen 4-1

 

Uitslagen playoffs zaterdag 1 september

Halve finales

Rene van Rijsbergen Frans Diepstraten 3-2
Roy Stolk Joris Maas 2-3

 

Uitslagen playoffs zaterdag 1 september

Kwart finales

Rene van Rijsbergen Maurice le Duc 3-2
Mike van der Vorst Frans Diepstraten 2-3
Arya Sohrabi Roy Stolk 0-3
Amar Chedoe Joris Maas 0-3

 

Uitslagen playoffs zaterdag 1 september

Play Off 2

Wiljan Senders JC Meignen 1-2
Raymond Huisman Jan Sachtleven 2-1
Frans Diepstraten Atong Wu 2-0
Kevin Oei Ali Mohamed 1-2

Winnaars zijn geplaatst voor het hoofdtoernooi

Uitslagen playoffs zondag 2 september

Play Off 2

Peter Bertens Tonnie Kok 2-1
Stefan Dijkhuizen Mike Vissers 2-0
Jarl Hinfelaar Sarief Ashikali 2-0
Winnaar shoot out: Tonnie Kok

Winnaars zijn geplaatst voor het hoofdtoernooi

Uitslagen kwalificatie zaterdag 1 september

Uitslag Poule A

  Eric Sminia Samuel di Maggio Ali Mohamed Wiljan Senders
Eric Sminia X 1-2   0-2
Samuel di Maggio 2-1 X 2-1 0-2
Ali Mohamed 2-1 1-2 X 2-1
Wiljan Senders 2-0   1-2 X

 

    P F T  
1 Wiljan Senders 2 5 2 Tegen 2 poule B
2 Ali Mohamed 2 5 4 Tegen 1 poule B
3 Samuel di Maggio 2 4 4 B Toernooi
4 Eric Sminia 0 2 6 B Toernooi

Uitslag Poule B

  Nico Smeets David Hiwat Lucas Flohr  
Nico Smeets X 2-0 2-0  
David Hiwat 0-2 X 2-0  
Lucas Flohr 0-2 0-2 X  
        X

 

    P F T  
1 Nico Smeets 2 5 2 Tegen 2 poule B
2 David Hiwat 2 5 4 Tegen 1 poule B
3 Lucas Flohr 2 4 4 B Toernooi
           

Play Off

Wiljan Senders David Hiwat 2-0
Ali Mohamed Nico Smeets 2-1

 

Uitslag Poule C

  Jan Sachtleven Rien Baak Paul Elsinga  
Jan Sachtleven X 0-2 2-0  
Rien Baak 2-0 X 2-0  
Paul Elsinga 0-2 0-2 X  
        X

 

    P F T  
1 Rien Baak 2 4 0 Tegen 2 poule B
2 Jan Sachtleven 1 2 2 Tegen 1 poule B
3 Paul Elsinga 0 0 4 B Toernooi
4          

Uitslag Poule D

  Frans Diepstraten John Prinsen Bobbu jahangir Jin Tian Feng
Frans Diepstraten X 2-1 1-2 2-0
John Prinsen 1-2 X 2-1 2-0
Bobbu jahangir 2-1 1-2 X 2-0
Jin Tian Feng 0-2 0-2 0-2 X

 

  Na shoot out: P F T  
1 John Prinsen 2 5 3 Tegen 2 poule B
2 Frans Diepstraten 2 5 3 Tegen 1 poule B
3 Bobbu jahangir 2 5 3 B Toernooi
  Jin Tian Feng 0 0 6 B Toernooi

Play Off

Rien Baak Frans Diepstraten 0-2
Jan Sachtleven John Prinsen 2-0

 

Uitslag Poule E

  Raymond Huisman Billy Kelly Kendrew Oei Maurice van den Berg
Raymond Huisman X 2-1 2-0 2-0
Billy Kelly 1-2 X 0-2 0-2
Kendrew Oei 0-2 2-0 X  
Maurice van den Berg 0-2 2-0   X

 

    P F T  
1 Raymond Huisman 3 6 1 Tegen 2 poule B
2 Kendrew Oei 2 4 2 Tegen 1 poule B
3 Maurice van den Berg 1 2 4 B Toernooi
4 Billy Kelly 0 1 6 B Toernooi

Uitslag Poule F

  Freek Bettonviel Atong Wu Sjaak van Vliet Matthias van ’t Hof
Freek Bettonviel X 1-2 2-0 2-1
Atong Wu 2-1 X 2-0 2-1
Sjaak van Vliet 0-2 0-2 X 0-2
Matthias van ’t Hof 1-2 1-2 2-0 X

 

  Na shoot out: P F T  
1 Atong Wu 3 6 2 Tegen 2 poule B
2 Freek Bettonviel 2 5 3 Tegen 1 poule B
3 Matthias van ’t Hof 1 4 4 B Toernooi
  Sjaak van Vliet 0 0 6 B Toernooi

Play Off

Raymond Huisman Freek Bettonviel 2-0
Kendrew Oei Atong Wu 0-2

 

Uitslag Poule G

  Kevin Oei Ronald Brouwer JC Meignen Miguel Silva Rosso
Kevin Oei X 2-0 2-0 2-0
Ronald Brouwer 0-2 X 1-2 2-0
JC Meignen 0-2 2-1 X 2-1
Miguel Silva Rosso 0-2 0-2 1-2 X

 

    P F T  
1 Kevin Oei 3 6 0 Tegen 2 poule B
2 JC Meignen 2 4 4 Tegen 1 poule B
3 Ronald Brouwer 1 3 4 B Toernooi
4 Miguel Silva Rosso 0 1 6 B Toernooi

Uitslag Poule H

  Django den Hartog Nico van Veen Ronald Rave  
Django den Hartog X 2-0 2-0  
Nico van Veen 0-2 X 2-0  
Ronald Rave 0-2 0-2 X  
        X

 

  Na shoot out: P F T  
1 Django den Hartog 2 4 0 Tegen 2 poule B
2 Nico van Veen1 1 2 2 Tegen 1 poule B
3 Ronald Rave 0 4 4 B Toernooi
           

Play Off

Kevin Oei Nico van Veen 2-0
Django den Hartog JC Meignen 0-2

 

Uitslagen kwalificatie zondag 2 september

Uitslag Poule A

  Niels Kelder Talip Yigitsoy Asghar Gafoer Marek Gackowski
Niels Kelder X 2-1 2-0 2-1
Talip Yigitsoy 1-2 X 0-2 1-2
Asghar Gafoer 0-2 2-0 X 2-0
Marek Gackowski 1-2 2-1 0-2 X

 

    P F T  
1 Niels Kelder 3 6 2 Tegen 2 poule B
2 Asghar Gafoer 2 4 2 Tegen 1 poule B
3 Marek Gackowski 1 3 5 B Toernooi
4 Talip Yigitsoy 0 2 6 B Toernooi

Uitslag Poule B

  Stefan Dijkhuizen Rene Tinge Peter Bertens  
Stefan Dijkhuizen X 2-0 2-0  
Rene Tinge 0-2 X 1-2  
Peter Bertens 0-2 2-1 X  
        X

 

    P F T  
1 Stefan Dijkhuizen 2 4 0 Tegen 2 poule B
2 Peter Bertens 1 2 3 Tegen 1 poule B
3 Rene Tinge 0 1 4 B Toernooi
           

Play Off

Niels Kelder Peter Bertens 0-2
Asghar Gafoer Stefan Dijkhuizen 1-2

 

Uitslag Poule C

  Michel de Sain Jarl Hinfelaar Ben Cicek Marc Bijsterveld
Michel de Sain X 0-2 2-1 2-0
Jarl Hinfelaar 2-0 X 2-0 2-0
Ben Cicek 1-2 0-2 X 1-2
Marc Bijsterveld 0-2 0-2 2-1 X

 

    P F T  
1 Jarl Hinfelaar 3 6 0 Tegen 2 poule B
2 Michel de Sain 2 4 3 Tegen 1 poule B
3 Marc Bijsterveld 1 4 4 B Toernooi
4 Ben Cicek 0 0 6 B Toernooi

Uitslag Poule D

  Kevin Chan Mike Vissers Tobias Kuppens Thomas Meijer
Kevin Chan X 1-2 2-0 1-2
Mike Vissers 2-1 X 2-0 2-0
Tobias Kuppens 0-2 0-2 X 0-2
Thomas Meijer 2-1 0-2 2-0 X

 

    P F T  
1 Mike Vissers 3 6 1 Tegen 2 poule B
2 Thomas Meijer 2 4 3 Tegen 1 poule B
3 Kevin Chan 1 4 4 B Toernooi
  Tobias Kuppens 0 0 6 B Toernooi

Play Off

Jarl Hinfelaar Thomas Meijer 2-1
Michel de Sain Mike Vissers 1-2

Uitslag Poule E

  Tonnie Kok Man Hee Tang Sarief Ashikali  
Tonnie Kok X 2-0 0-2  
Man Hee Tang 1-2 X 2-1  
Sarief Ashikali 0-2 1-2 X  
        X

 

    P F T  
1 Sarief Ashikali 2 4 1 Tegen 2 poule B
2 Tonnie Kok 1 3 3 Tegen 1 poule B
3 Man Hee Tang 0 1 4 B Toernooi
4          

Uitslag Poule F

  Henk Gooijer Frank van den Heuvel Wilson Duque  
Henk Gooijer X 2-1 2-0  
Frank van den Heuvel 1-2 X 2-1  
Wilson Duque 0-2 1-2 X  
        X

 

    P F T  
1 Henk Gooijer 2 4 1 Tegen 2 poule B
2 Frank van den Heuvel 1 3 3 Tegen 1 poule B
3 Wilson Duque 0 1 4 B Toernooi
           

Play Off

Sarief Ashikali Frank van den Heuvel 2-0
Tonnie Kok Henk Gooijer 2-0

Uitslagen B-toernooi zaterdag 8 september

Uitslag Poule A

  Thomas Meijer Ronald Brouwer Sjaak van Vliet Asghar Gafoer Paula Golunska P-V-T
Thomas Meijer X 2-1 2-0 2-1 2-1 4-8-3
Ronald Brouwer 1-2 X 2-0 0-2 2-0 2-5-4
Sjaak van Vliet 0-2 1-2 X 0-2 2-1 1-2-7
Asghar Gafoer 1-2 2-0 2-0 X 2-0 3-7-2
Paula Golunska 1-2 0-2 1-2 0-2 X 0-2-6

Uitslag Poule B

  Marc Bijsterveld Ronald Rave Tobias Koppens Ben Cicek   P-V-T
Marc Bijsterveld X 2-0 0-2 1-2   1-3-4
Ronald Rave 0-2 X 2-0 1-2   1-3-4
Tobias Koppens 2-0 0-2 X 1-2   1-3-4
Ben Cicek 2-1 2-1 2-1 X   3-6-3
  Shoot out: Marc Bijsterveld tweede plaats       X  

Uitslag Poule C

  Sarief Ashikali Maarten van der Zwan Nico van Veen Man Hee Tang   P-V-T
Sarief Ashikali X 1-2 2-0 2-1   2-5-2
Maarten van der Zwan 2-1 X 0-2 2-1   2-4-4
Nico van Veen 0-2 2-0 X 2-1   2-4-3
Man Hee Tang 1-2 1-2 1-2 X   0-3-6
          X  

Uitslag Poule D

  Bobby Jahangir Mike Vissers Miguel Silva Rosso Johan Habib   P-V-T
Bobby Jahangir X 2-0 1-2 2-0   2-5-2
Mike Vissers 0-2 X 2-0 2-1   2-4-3
Miguel Silva Rosso 2-1 0-2 X 1-2   1-3-5
Johan Habib 1-2 0-2 2-1 X X 1-3-5
             

Play Off 1

Sarief Ashikali Mike Vissers 1-2
Nico van Veen Bobby Jahangir 0-2
Thomas Meijer Marc Bijsterveld 2-0
Asghar Gafoer Ben Cicek 2-0

Play Off 2

Bobby Jahangir Asghar Gafoer 1-2
Mike Vissers Thomas Meijer 1-2

Play Off derde plaats

Mike Vissers Bobby Jahangir 1-2

Finale

Thomas Meijer Asghar Gafoer 2-1